RNC55J1183BSR36
MFR.Part #
RNC55J1183BSR36
JLCPCB Part #
C3460735
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors