RNC55J1182BRBSL65
MFR.Part #
RNC55J1182BRBSL65
JLCPCB Part #
C3356295
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors