RNC55J1173BSRE7
MFR.Part #
RNC55J1173BSRE7
JLCPCB Part #
C3520385
Description
-65℃~+175℃ 117kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors