RNC55J1123BSB14
MFR.Part #
RNC55J1123BSB14
JLCPCB Part #
C3439444
Description
-65℃~+175℃ 112kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors