RNC55J1103BSBSL65
MFR.Part #
RNC55J1103BSBSL65
JLCPCB Part #
C3432525
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors