RNC55J1072DSRSL
MFR.Part #
RNC55J1072DSRSL
JLCPCB Part #
C3475888
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors