RNC55J1072BSBSL65
MFR.Part #
RNC55J1072BSBSL65
JLCPCB Part #
C3460634
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors