RNC55J1003FPRE6
MFR.Part #
RNC55J1003FPRE6
JLCPCB Part #
C3392531
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors