RNC55H9763BSRE8
MFR.Part #
RNC55H9763BSRE8
JLCPCB Part #
C3355307
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors