RNC55H9533BSBSL
MFR.Part #
RNC55H9533BSBSL
JLCPCB Part #
C1465566
Description
-65℃~+175℃ 125mW 953kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors