RNC55H93R1BSRE8
MFR.Part #
RNC55H93R1BSRE8
JLCPCB Part #
C3527081
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors