RNC55H9203BSB14
MFR.Part #
RNC55H9203BSB14
JLCPCB Part #
C1467236
Description
-65℃~+175℃ 125mW 920kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors