RNC55H9092BRRSL
MFR.Part #
RNC55H9092BRRSL
JLCPCB Part #
C3435936
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors