RNC55H9091FRRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H9091FRRE6
JLCPCB Part #
C1797388
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors