RNC55H85R6BSRSL
MFR.Part #
RNC55H85R6BSRSL
JLCPCB Part #
C1817479
Description
-65℃~+175℃ 125mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors