RNC55H8250FPB14
MFR.Part #
RNC55H8250FPB14
JLCPCB Part #
C1435605
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors