RNC55H8062FSRE7
MFR.Part #
RNC55H8062FSRE7
JLCPCB Part #
C3419122
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors