RNC55H75R0BSR3665
MFR.Part #
RNC55H75R0BSR3665
JLCPCB Part #
C3356512
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors