RNC55H7503FSRE565
MFR.Part #
RNC55H7503FSRE565
JLCPCB Part #
C3503186
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors