RNC55H7502BSRE565
MFR.Part #
RNC55H7502BSRE565
JLCPCB Part #
C3535260
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors