RNC55H7500FSR3865
MFR.Part #
RNC55H7500FSR3865
JLCPCB Part #
C3462459
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors