RNC55H7321FSR3665
MFR.Part #
RNC55H7321FSR3665
JLCPCB Part #
C3441828
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors