RNC55H7232BSRE865
MFR.Part #
RNC55H7232BSRE865
JLCPCB Part #
C3536879
Description
-65℃~+175℃ 125mW 72.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors