RNC55H7153FRBSL65
MFR.Part #
RNC55H7153FRBSL65
JLCPCB Part #
C3520881
Description
-65℃~+175℃ 125mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors