RNC55H69R8BRB14
MFR.Part #
RNC55H69R8BRB14
JLCPCB Part #
C3472873
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors