RNC55H6901BRBSL65
MFR.Part #
RNC55H6901BRBSL65
JLCPCB Part #
C3388645
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors