RNC55H6810FSRSL65
MFR.Part #
RNC55H6810FSRSL65
JLCPCB Part #
C3414371
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors