RNC55H6651FSRE765
MFR.Part #
RNC55H6651FSRE765
JLCPCB Part #
C3494671
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors