RNC55H6190BRB1465
MFR.Part #
RNC55H6190BRB1465
JLCPCB Part #
C3405093
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors