RNC55H5902FRRE665
MFR.Part #
RNC55H5902FRRE665
JLCPCB Part #
C3572379
Description
-65℃~+175℃ 125mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors