RNC55H5900FRR36
MFR.Part #
RNC55H5900FRR36
JLCPCB Part #
C3382186
Description
-65℃~+175℃ 125mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors