RNC55H57R6BSRE7
MFR.Part #
RNC55H57R6BSRE7
JLCPCB Part #
C3426155
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors