RNC55H5620FRRSL
MFR.Part #
RNC55H5620FRRSL
JLCPCB Part #
C1804015
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors