RNC55H5563BSR36
MFR.Part #
RNC55H5563BSR36
JLCPCB Part #
C3472760
Description
-65℃~+175℃ 125mW 556kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors