RNC55H5421BSRE7
MFR.Part #
RNC55H5421BSRE7
JLCPCB Part #
C3488625
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors