RNC55H53R6FSRSL
MFR.Part #
RNC55H53R6FSRSL
JLCPCB Part #
C1803972
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors