RNC55H5051BSRE565
MFR.Part #
RNC55H5051BSRE565
JLCPCB Part #
C3441470
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors