RNC55H5000BRRE5
MFR.Part #
RNC55H5000BRRE5
JLCPCB Part #
C3564311
Description
-65℃~+175℃ 125mW 500Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors