RNC55H49R9FRR3665
MFR.Part #
RNC55H49R9FRR3665
JLCPCB Part #
C3546018
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors