RNC55H4873FSRE765
MFR.Part #
RNC55H4873FSRE765
JLCPCB Part #
C3537814
Description
-65℃~+175℃ 125mW 487kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors