RNC55H4753FSR3665
MFR.Part #
RNC55H4753FSR3665
JLCPCB Part #
C3490002
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors