RNC55H4641FRRE865
MFR.Part #
RNC55H4641FRRE865
JLCPCB Part #
C3428379
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors