RNC55H4531BPRE6
MFR.Part #
RNC55H4531BPRE6
JLCPCB Part #
C3562329
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors