RNC55H4481BSRSL
MFR.Part #
RNC55H4481BSRSL
JLCPCB Part #
C1819378
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors