RNC55H4422FSBSL65
MFR.Part #
RNC55H4422FSBSL65
JLCPCB Part #
C3557371
Description
-65℃~+175℃ 125mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors