RNC55H4122FRBSL
MFR.Part #
RNC55H4122FRBSL
JLCPCB Part #
C1437867
Description
-65℃~+175℃ 125mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors