RNC55H4121FSRE565
MFR.Part #
RNC55H4121FSRE565
JLCPCB Part #
C3538021
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors