RNC55H4120FSRE765
MFR.Part #
RNC55H4120FSRE765
JLCPCB Part #
C3364219
Description
-65℃~+175℃ 125mW 412Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors