RNC55H4071BSRE665
MFR.Part #
RNC55H4071BSRE665
JLCPCB Part #
C3562465
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.07kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors