RNC55H39R0BSRE8
MFR.Part #
RNC55H39R0BSRE8
JLCPCB Part #
C3420200
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors